Rännakuvideote oaas – ilusad hetked eksootilistest paikadest

Rännata on lahe – satud täiesti uutesse paikadesse, proovid midagi, mida pole varem proovinud ja kohtud huvitavate inimestega. Samas nõuab kaugetesse maadesse rändamine korralikku rahavaru ning näiteks kuuks ajaks igapäevaelu toimetustest eemale hüppamine ei pruugi ka kõige lihtsam olla. Tahaks valida sellise reisisihi, mis investeeritud raha ja aja vastu kõige vägevama elamustelaengu annab. Kuidas tunda ära see enda jaoks köitev siht?

Siia artiklisse kogun kõige vahvamaid rännakuvideoid, mis annavad kontsentreeritud aja jooksul edasi kõige põnevamad seiklused ja hetked. Mine tea, ehk armud mõnda paika, mis saab olema Sinu järgmise rännaku sihiks 🙂

See on nagu väike ränduri unistuste oaas, kuhu aeg-ajalt jälle tagasi piiluda, et mõttes kaugetesse kaunitesse paikadesse rännata.

Aasia

Saksa päritolu reisisõprade seltskond reisisid kaks kuud enda maasturiga Kagu-Aasias ning talletasid enda peegelkaameratega kõige kaunimad hetked Kuala Lumpurist, Malaisiast, Taist, Laosest ja Kambodžast.

Seiklused on jagatud viiele lühifilmile:

Lõuna-Ameerika

Eeltoodud Aasia filmidest tuttav seltskond rändas 2012 aastal enda maasturiga Argentiinas, Tšiilis, Boliivias, Uruguais, Paraguais ja Lõuna-Brasiilias. Teel talletasid nad värvikaid hetki silmipimestavalt ilusast loodusest, inimestest ja loomakestest.

Tekkis ahvatlus reisima minna?

Juhul kui tuli mõnus reisiisu peale, siis võib Sulle meeldida ka maailmarändur Don Balesiga tehtud videointervjuu, kus muuhulgas toob ta praktilisi näpunäiteid, mida endaga kaasa pakkida ja kuidas esimesed sammud teha.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga