Minu elu kutse

Tähendusrikkaks saamise õpik Minu elu kutse on see raamat, mille tahad võtta kaasa puhkusele, et teha üks korralik kirehooldus. Et muuta enda praegune töö tähendusrikkamaks või leida täiesti uus suund elus.

Kirjutasime selle raamatu, et meie ümber oleks palju rohkem inimesi, kes päriselt hoolivad enda tööst ja kes tahavad hommikuti ärgata ning asuda tegutsema.

Mida on “Minu elu kutse” lugejad selle kohta öelnud?

“Näen psühholoogi ja karjäärinõustajana sageli, et inimesed ei leia muudatuste jaoks julgust. „Minu elu kutse“ on heaks kaasteeliseks enda üles leidmisel.”

“See raamat julgustas mind veelgi rohkem olema mina ise ja seadma eesmärke, mis kannavad kõrgemale ja kaugemale. ”

“See raamat on väga hea õppematerjal neile, kes seisavad teelahkmel ja igatsevad uuesti tunda kirge, elevust, elutahet teha, muuta, luua…”

Eelmise aasta aprillis võtsingi aja maha ja korraldasin nn visoonikonverentsi. Andsin kõigile teada, et olen iseenda visioonikonverentsil. 3 päeva istusin eraldatult koos „Minu elu kutse“ raamatuga ja töötasin läbi seal pakutud ideed, analüüsid ja testid. Tegin strateegiaid ja mudeleid. Kirjutasin ja rääkisin iseendaga. Ja käisin ka inspiratsioon.ee lehel ja lugesin sealgi kõik läbi ja järgisin soovitusi. Ikka kõik selleks, et aru saada, mis siis edasi.

Tänaseks on selja taga hea arenguaasta ja koostatud strateegia on vaikselt täitunud. Raamat on väga hea, minu käest liikus see veel edasi sõpradele, nii mõnigi neist on tänaseks teinud ägedaid arengupöördeid 🙂

Olen siiralt aus, kui väidan et see on parim raamat üle aegade. Ma ei loe raamatuid, sest pole sellist kannatust, kuid selle raamatu lugesin ja seostasin kõike oma eluga vist viie päevaga ja see raamat muutus aina põnevamaks. Olen juba 42 aastat vana ja ütlen ausalt, et tagasi mõeldes oleksin pidanud seda raamatut lugema kuskil põhikooli lõpus, usun et see oleks muutnud mu elu! Olen eluga siiani rahul, muutes seda koguaeg vaid paremaks, ka olud ju muutuvad pidevalt ja hetkel ütlen teile, et sain selle raamatu just kui seda väga vajasin, aitäh teile, teete õiget asja ja edu!

Kujutan ette, et kui see raamat ette võtta uuesti nii viie aasta pärast, on harjutuste tulemused teised, kui täna. See on piisav põhjus, et see raamat enda riiulisse soetada.

Sügav kummardus imelise raamatu eest teile, Roland ja Harald! Minu elu suutsite te muuta, kindlasti teete seda veel mitmete-mitmete lugejatega!

See oli mõnus lugemine ning andis motivatsiooni võtta ennast uuesti käsile ja hakati tegutsema. See raamat on justkui motivatsioonisüst, mida läheb aeg-ajalt vaja, kui olen norgu vajunud.

Sain juurde innustust astuda samm parema mina poole. Lõpetasin eile raamatu, ja tegin ka oma pika unistuse teoks – asutada ettevõte. See on esimene suur samm oma kirega tegelemiseks.

Raamat andis juurde reaalseid tööriistu ja küsimusi, mille abil end analüüsida ja tegutsemist alustada.

Väga hea raamat. Taaskord raamat, mille kindlasti palun ka oma lastel läbi lugeda. Suured tänud autoritele.

Ma tavaliselt ei loe raamatuid korduvalt, aga sellest saab erand. Iga rida raamatus on praegu täpselt see, mida mul hetkel vaja kuulda (lugeda) on.

Tutvu “Minu elu kutse” raamatu sisukorraga.

Kuula autori Harald Lepiski poolt loetud esimest peatükki raamatust:

Kas oled kirehoolduseks valmis?

“Minu elu kutse” on saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning Edu Akadeemia e-poes on soodsaid pakette mitme raamatu tellijale. Vali endale sobiv: