Inspireeriv noorte eestvedaja Triin Raudoja

Milline võib olla ühe hoolsa kuulaja mõju noorte elule? Käisime külas Tähe Noortekeskuse juhil Triin Raudojal ja uurisime, kuidas saavad noored enda kirge leida.

Inspiratsiooni blogi lugeja on Triinu kohta kirjutanud:

Ta on inimene, kes on alati noortele olemas, kui neil abi on vaja. Ta suudab alati leida ka kõige hullemas olukorras midagi õpetlikku ja kaunist. Alati kui ta siseneb ruumi, siis kiirgab temast soojust.

Tähekas on tema hüüdnimeks “kuri boss”, sest tema kontoris on alati kõige rohkem rahvast ja kõik lapsed käivad seal oma muresid kurtmas. Kui tal on kehv tuju, siis ta teeb raamatupidamist või tantsib-need ongi tema hobid 😀

Ta inspireerib noori jääma sellele teele, mis nendele noortele on oluline, mitte tallata neid teid, mida kõik kasutavad!

Triinu intervjueerides jäi silma tema ettevõtlikkus – pealehakkamine mitmel erineval rindel ning oskus noori ettevõtmistesse kaasata. Just nende erinevate kogemuste kaudu õpime tundma enda tugevusi, andeid ja huvisid. Kogemused omakorda aitavad teha tarku valikuid – öelda jah nendele võimalustele, mida võiksime tõelise armastusega teha.

Milliseid ideid, tundeid ja küsimusi Triinu video tekitas?

Soovita inspireerivat inimest, keda intervjueerida.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga