Aega on podcast - külas Harald Lepisk

Kuidas leida oma elu kutset? (Aega on podcast)

Aega on podcast - külas Harald Lepisk

Maret Kesküla “Aega on” podcastist kutsus külla, et lennutada mõtteid aeglase elustiili teemal. Kuigi noorena keskendusin sellele, et usinalt võimalustele jah öelda ja gaasipedaali tallata, siis praeguses eas olen üha enam leidnud end tõdemast, et mõnikord vähem sagimist on tegelikult rohkem elu.

Rääkisime sellest, kuidas oma kutsumuse leidmine aitab luua elu, kus on rohkem aega oluliste hetkede jaoks. Nii ilusalt kõlab ka podcasti enda nimi “Aega on”, see on nagu rahustav mantra, mis taltsutab ärevat meelt ja kutsub ikka ja taas siia praegusesse hetke tagasi. Mina hakkasin pärast seda vestlust märkama rohkem neid ilusaid hetki enda elus, kus saan lubada kohalolekut, asjade rahulikult tegemist. Kuula ka ja vaata, kuidas Sinule mõjub.

Siin mõned mõned kommentaarid, mida kuulajad selle episoodi kohta on öelnud:

Täiega hea esimene episood, aitäh, et jagasid! Ma üldiselt kuulan podcaste lihtsalt niisama ajaviiteks, aga seekord otsustasin mingi 20. minuti peal, et damn, ma pean need asjad kirja panema, nii õiget juttu räägivad.

Mul oli nii seda podcasti vaja, kirjutan mõtteid muudkui üles ja juba genereerin ise ideid juurde. Ja ma usun, et väga väga paljudel teistel on sama moodi sellest väga palju kasu, nii tublid olete! Ja väga huvitav on kuulata! Juba ootan järgmist osa (aga kõigepealt pean veel selle lõpuni kuulama) BRAVO!

Kuula järele:

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga