Inspireerivalt ettevõtlik noor Villu Uus

Julge otsus ja valmidus võtta vastu seda, mis on elu hetkedel pakkuda, viib eluni, kus oled kooskõlas iseendaga. See on üks mõtetest, mis jäi kõlama, kui käisime külas AIESECi liikmel Villul.

Inspiratsiooni blogi lugeja on Villu kohta kirjutanud:

Villu on mind inspireerinud eelkõige oma julgusega. Ta näitab hukkamõistu pelgamata, kes ta tõeliselt on. Vaatamata kõigile raskustele, on just tema see mees, kes mitte ainult ei tee, mida armastab, vaid jagab avatult oma arvamust ning kogemusi teistega.

Ma arvan, et inspireerivaks teeb inimese see, mida ta teeb teistest erinevalt ning Villu puhul on see kindlasti teatud siirus (võib ka nimetada karmiks otsekohesuseks), tänu millele on ta vähemalt mulle andnud tõuke olla “suurem” mina.

Villut intervjueerides õhkas temast aktiivset eluhoiakut – hoolimata pikast päevast oli ta täis tahet tegutseda ja soovi luua midagi tähenduslikku maailma jaoks. Ülikooliõpingud, lukksepa amet, Tartu AIESECi välispraktika müügimeeskonna juht ja sündmuste korraldamine täidavad tema päevad tegutsemisega.

Videos märkasid küllaltki mitmekülgset nimistut tema huvidest ja ametitest. Villu enda sõnul tegutseb ta nõnda, et kui miski teda tõeliselt huvitab, siis pühendab ta end täiega selle sisse. Samas, ta ei püüa saada selles valdkonnas täiuslikuks, vaid lähtub Pareto printsiibist (80-20 reegel) – 20% tegevustest toob 80% tulemusest. Tavaliselt selle 80%-se valdamise juurde jõudmisel on tal juba kujunenud uus huvivaldkond, mis ootab vallutamist 🙂

Kuigi kõik päevad ei pruugi olla lillelised ja entusiastliku motivatsiooniga täidetud, siis enda ümbritsemine teiste aktiivsete inimestega ning igaõhtune tänulikkuse päeviku pidamine hoiab ta värske ja innukana.

Ütle mulle, kes on Sinu sõbrad ja ma ütlen Sulle, kes oled Sina. Paistab, et üks on kindel: ümbritsedes end ettevõtlike ja toimekate inimestega satud Sa paratamatult igasugu vahvate ettevõtmiste keskele.

Võtmeküsimus on siinkohal: milliste inimestega tahaksid Sina end praegu ümbritseda, et võiksid enda tõelist potentsiaali avastada?

Soovita inspireerivat inimest, keda intervjueerida.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga