Hirmu jaoks pole ruumi, kui Su süda on täidetud armastusega

Sama video Youtubes.

Tekkelugu: kuidas see video Tartus sündis:

Hirmu jaoks pole ruumi – tekkelugu

 

Mis täidab Sinu südame?

 

2 replies
 1. Risto Uuk
  Risto Uuk says:

  Nõustun eelneva kommentaariga, et väga loov lahendus!

  Kolmapäevasel loengul ütlesid sa, et “armastuse” võib siin lauses asendada üksõik millega. Seega olen ma absoluutselt nõus, et hirmu jaoks pole sel juhul ruumi. Asi pole selles, et meil hirm ilmtingimata kaoks, lihtsalt me tegutseme hirmust hoolimata. See suur asi, mis sind edasi viib, lihtsalt on palju suurem kui see kartus.

  Mis täidab minu südame? Ma arvan, et mulle meeldib meeletult näha, kui keegi on millegi pärast ülimalt kirglik. Kui keegi räägib, et tal on mingi suur plaan, mis on temast endast palju suurem ja on suunatud millegi väga kasuliku loomisele, siis aeg-ajalt tekitab see minus isegi külmavärinad. Ja lisaks kõigele muule, naudin ma häid kuulajaid. Kui sa kuulad ülima tähelepanelikkusega, mis mul teoksil on, siis see teeb mulle palju head meelt.

  Ilmselt läksin veidi teemast mööda, aga need asjad täidavad minu südame.

  Kuidas sa sellele küsimusele vastaksid, Harald?

  Vasta
 2. Harald Lepisk
  Harald Lepisk says:

  Tere Risto! Aitäh, et jagasid.

  Kasutan seminaridel ühte harjutust, kus osaleja nuputab välja oma keskse väärtuse – selle, mida ta elus üle kõige tahab kogeda (nt. põnevus, rahu, armastus, harmoonia, selgus…). Ma arvan, et videos toodud lause lõpetamiseks sobibki igaühel tema keskset väärtust edasi andev sõna.

  Mul on selleks sõnaks inspiratsioon – see ühendab endas elus olemise tunnet, tegutsemistahet ja naudingut.

  Suurelt mõtlema ärgitamise juures sattusin eile mõttele: huvitav kui palju suuri asju on jäänud tegemata seepärast, et tegijat on kõvasti utsitatud suurelt mõtlema ning hirm selle ees, et kas suudan teha ikka piisavalt suurelt on jäänud jalgu tegemisele endale?

  Vasta

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga