AEG – tegutsema ärgitav video

Video tekkelugu:

Inspiratsiooni blogi videomeeskonna liige Henri sai koolis ülesande harjutada erinevaid kirjatüüpe ning teha poster. Põlisele videofännile jäi peljalt postrist ilmselgelt väheks.

Ta leidis Lugude vestja loomisnurgast ühe vahva loo ning hakkas katsetama tüpograafiat – liikuvat teksti. Nokitsemine kulges aeganõudvalt – iga sõna tuli ükshaaval paika panna ning liikumistrajektoor määrata.

Pärast 20 tundi nokitsemist laadis ta video üles ja saatis mulle: “Vaata, tegin sellise video. Tuli mõte, et saad äkki lugeda lõppu veel teksti, mis ärgitaks inimesi tegutsema?”

Väike üleskutse juurde, muusika taustaks ja action!

Video kujunes heaks hitiks kohe, kui oli avalikuks lastud. Paistab, et tasus tegemist ning Henri ööpäev polnud mitte ajakulu, vaid aja investeering 🙂

Tõeliselt vägevad ettevõtmised sünnivad siis, kui otsustame minna enda tegevustes ekstramiili. Teha midagi südamest ja naudinguga.

2 replies
  1. Liisi Bäärt
    Liisi Bäärt says:

    Vaatan seda videoklippi alati kui mu motivatsioon midagi teha kaob.Tänu sellele videoklipile ja enese innustamisele olen ma täna parem ja tegutsemisaldim inimene kui olin eile!!!!

    Vasta

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga