Maailm lennult – kuhu me liigume? (film Home)

Kuna varasem postitus Zeitgeist – film maailmaparandajatele on osutunud ootamatult populaarseks, siis lisan ühe värskema, visuaalselt rokkiva ning faktide poolest jahmatava dokumentaalfilmi Home.

Klõpsa pildile, et tasuta Youtubes tervet filmi vaadata. Eestikeelseid subtiitreid pole veel kohanud, seega tuleb ingliskeelsest jagu saada. Ingliskeelsed subtiitrid saad sisse lülitada videoakna alumisest paremast nurgast.

IMDB reiting on 8.5 palli ning ainuüksi imeilusate õhukaadrite pärast tasub juba filmi vaadata, lisaks veel väga kompromiteerivaid seikasid tegelikust elust selle kohta, kuidas inimesed elavad ja ettevõtted tegutsevad.

Õnneks pole tegu peljalt moraali lugeva filmiga, vaid lõpus on toodud näiteid, kuidas üle maailma juba inimesed ja ettevõtted tegutsevad nõnda, et väärtuslik elu maal ka aastate pärast jätkuks.

2 replies
  1. Harald Lepisk
    Harald Lepisk says:

    Jah, millegipärast on kõik varem avalikuna kätte saadavad videod privaatseks muudetud. Äkki on ajutine – kui paari päevaga pole tagasi tulnud, siis võtan artikli maha, et mitte eksitada.

    Vasta

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga